AndroidMobilSamsung

Galaxy S4’ün Android Lollipop Videosu

Geçtiğimiz günlerde Google tarafından tanıtımı yapılan Android 5.0 Lollipop sürümüne güncellenecek olan Galaxy S4 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor.
Galaxy S5 ile aynı arayüzü kullanacak olan S4 ve Android 5.0 Lollipop…

Google’ın yepyeni Android sürümü Android 5.0 Lollipop’un görüntü dosyalarını AOSP’ye vermesiyle birlikte, final program üzerinden güncelleştirme işlemlerine başlayan üreticiler, yeni güncellemeyi alacak modellerle alakalı haberlerin sızmasına da öncü oluyorlar.

Sony, 5.0 Lollipop’un AOSP versiyonunu Xperia Z1, Z2 ve Z3 modellerinde çalıştırmış ve güncelleme üstünde çalışılıyor imajı vererek, kullanıcılarına servis etmişti.

Samsung tarafında ise Galaxy S5 ile Galaxy Note 4’e 2014 sonlarında çabuk bir biçimde Lollipop güncellemesi geleceği, daha sonraki adımda ise Galaxy S4’e ve Galaxy Note 3’e benzer güncellemenin geleceği bilgileri gelmekteydi.

Galaxy S5 ile benzer bir görünüme kavuşacak durumda olan Galaxy S4’ün, Android 5.0 Lollipop güncellemesinin kurulu bir sürümü, Sammobile aracılığıyla videoya alındı.

Aşağıdaki videoyu izlediğimizde yenilenen Samsung TouchWiz arayüzünün oldukça hızlandığını ve görüntü kalitesi olarak daha ileriye gittiğini görüyoruz.
Buradan anladığımız kadarıyla Samsung Galaxy S4 kullanıcıları, Android 5.0 Lollipop ile birlikte hemen hemen yeni bir telefon deneyimine ulaşacakları görülüyor.
Bakalım hali hazırda Galaxy S4 kullanıcıları telefonlarından memnun olsalar dahi bu yeni güncelleme karşısında sevinecekler mi?

Videoyu izleyelim…

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu