Samsung

GALAXY S6 Çalışır Durumda Görüntülendi

Reklam

Samsung Galaxy S6 modeli bir kez daha görüntülendi; fakat bu sefer çalışır durumda. Telefonun sızan fotoğrafı yukarıda yayınlandı.

Samsung hakkında akıllı telefon dünyasında dönen dedikodular bir türlü bitip tükenmek bilmezken üzerine birde Galaxy S6 akıllı telefon modelinin çalışır halde çekilen fotoğrafı sızdı. Telefonun fotoğrafta çalışır halde duruyor olması ve 2015’in ilk sızıntısı olarak nitelendirilmesi mobil kullanıcıların tüm dikkatlerinin bu konuya yönelmesini sağladı.
Samsung’un yeni gözdesi Galaxy S6 üzerinde çalışıldığı ve Koreli şirket tarafından bu modelin vakit kaybetmeden tanıtılmak istendiği zaten biliniyordu. Fakat bu görüntünün sızmasıyla birlikte telefon tahmin edildiğinden daha da önce görüldü. Ortaya çıkan fotoğraflardan yola çıkacak olursak GALAXY S6’nın gelişim sürecinin tamamlandı ve çalışır halde gibi gözüküyor. Şimdilik telefon görsel olarak sızmış olsa da teknik özellikleri hakkında bilgi alabilmiş değiliz.

Samsung S6
Samsung S6
Kısa süre sonra düzenlenecek CES 2015 fuarında Samsung’un Galaxy S6 modelini tanıtıma sunarak büyük bir sürpriz yapacağını düşünmekteyiz. Fakat bu konu hakkında kesin bir bilgi yok, yalnızca tahminden ibaret.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu