Samsung

Galaxy S7 Tanıtımı 360 Derece Canlı Yayınlanacak!

Bu yılın en çok beklenen akıllı telefonlarının başında Samsung firmasının Galaxy S7 tanıtımını evinizden, 360 derece video seçeneği ile izleyebileceğiz.
21 Şubat yani bu Pazar gerçekleştirilecek bol bol sızıntılar ile haberlerini paylaştığımız Samsung Galaxy S7 için düzenlenecek ''Galaxy Unpacked 2016'' etkinliği öncesi firma, yeni amiral gemisini merak edenlere unutamayacakları bir hizmet ile sunmaya hazırlanıyor.

Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre, giderek artan VR kullanımı ve beraberinde gelen 360 derece video olayını ilk kez bir etkinlikte kullanacak. Bu sayede İspanya'nın Barcelona şehrinde gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde görücüye çıkacak Galaxy S7' i bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzdai tabletinizde izleyebileceksiniz.

360 derece canlı yayın özelliği izleyicilere 4 platformda sunulacak. Bu platformlar sahnenin sağı, solu, merkezi ve oditoryum şeklinde. İzleyiciler bu platformlarından birini seçtikten sonra lansmanı takip etmeye başlayabilecek. Şimdi gelelim asıl önemli olan konuya etkinliği nasıl takip edebilirsiniz?

-Bilgisayarınızdan Samsung S7 tanıtımını takip edecekseniz burayı tıklayın.

-Akılı telefon yada tabletinizden etkinliği takip etmek isteyenler Android uygulamamızı yükleyebilirler, Teknoloji Haber AndroideGeL .

Galaxy S7 ve S7 Edge'in görücüye çıkacağı ''Galaxy Unpacked 2016'' lansmanı 21 Şubat Pazar Günü gerçekleşecek.

''Galaxy Unpacked 2016'' etkinliğinin başlangıç saati 20:00.

Kaynak: SamsungNews

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu