Uygulama

Geçen Haftanın En Popüler Android Uygulamaları

Reklam

Google Play devamlı güncellenen bir platform. Android uygulamalarını kendi içinde kategorize eden Play, uygulamaların daha fazla indirimi için bir takım olanaklar sunuyor. Uygulamların geri dönüşlerine, yüklenme potansiyeline, kişisel bazda analiz yaparak gösterime sunan Google Play geliştiricileri de daha kaliteli uygulamalar yapma konusunda da teşvik etmiş oluyor.

Geçen haftanın en popüler uygulamalarına baktığımızda ise aşağıdaki listeye ulaşıyoruz;

1. LeDo Launcher

LeDo Launcher
LeDo Launcher

Uygulama bilgisi: Hızlı ve basit kullanımlı. Tamamen, sistem düzeyinde başlatıcısı, akıllı telefonun performansını artırdığını iddia eden launcher.

2. Wi-Fi Transfer

Wi-Fi Transfer
Wi-Fi Transfer

Uygulama bilgisi: Wi-Fi Transferi uygulaması doğrudan cihazları bağlayabileceğiniz, bulut, e-posta veya kablosuz ağları kullanmadan dosyalarınızı kolayca aktarmanızı sağlar.

3. SKRWT

SKRWT
SKRWT

Uygulama bilgisi: Yüksek fotoğrafçılık düzeyinde. Lens düzeltme aracı. App Store’ un “2014′ ün en iyi uygulaması” seçilmiştir.

4. Wildcard

Wildcard
Wildcard

Uygulama bilgisi: Wildcard Play Store’da küratörlüğünü haber ve eğlence deneyimi ile birlikte sunuyor. Mükemmel telefonunuz için tasarım akıllı kartların içine güvendiğiniz kaynaklardan gelen haberleri takip edin.

5. Mimicker Alarm

Mimicker Alarm
Mimicker Alarm

Uygulama bilgisi: Ücretsiz bir çalar saat uygulaması.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu