Teknoloji

Google Haritalar’ a Çıkartmalar Geliyor

Google Haritalar Android uygulaması için yayınladığı güncelleme uygulamanın kullanışı açısından kullanıcıların hoşuna gideceğe benziyor. Google Haritalar uygulamasında 24 ayrı çıkartma kullanılabilecek. 

Kullanıcılar en sık ziyaret ettikleri yerleri bu çıkartmalar ile belirgin hale getirecekler. Bu çıkartmalar arasında yelkenliler, ağaç evler, ejderhalar ve çadırlar gibi 24 ayrı seçenek yer alıyor. Tabiki bu özelliği kullaabilmek için uygulamaya giriş yaparken Google hesabı ile giriş yapmalısınız.

Google Haritalar' a Çıkartmalar Geliyor

Google, kullanıcıların yolculuk alışkanlıkları hakkında fikir sahibi oldukça daha akıllı algoritmik öneriler ve özellikler sunabiliyor. Bu yüzden uygulamayı kullanmaları ve iş, ev adresi gibi favori konumları kaydetmeleri için kullanıcıları teşvik ediyorlar. Örneğin, Google’ın Sürüş Modu ile kullanıcılar eve veya gidiş yollarına ait trafik bilgilerini ve tahmini varış zamanlarına hemen ulaşabiliyor. Doğal olarak bu tarz özelliklere kullanıcıları giriş yapmaya teşvik etmek, şirkete daha fazla yarar sağlıyor.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu