AndroidMobil

Google Messenger Kendini Yeniledi!

Günümüz teknolojisine bakıldığında mobil alanlardaki mesajlaşma, geçmiş yıllara nazaran son derece artış göstermeye başladı.
Dünyanın en büyük arama motorlarından olan Google’de bu değişime ayak uydurmak için, mobil mesajlaşma kanalı olan Google Messenger’ı yenileme kararı aldı.

Diğer mobil ağlar üzerinden görsel ve yazılı şekilde mesajlaşmaya yarayan ünlü birkaç platforma göre, daha başarılı bir güncelleme yapmayı başaran Google Messenger, şimdiden rakiplerine gözdağı vermeyi başardı.

Google-Messenger
Google-Messenger

Yenilenen Google Messenger’e baktığımızda, oldukça hızlı ve küçük boyutuyla da, mobil cihazlar için önemli olan yer alanını ve cihaz pil ömrünü düşünmüş gözüküyor.
Gelen resim ve mesajları, Google Messenger ile daha kolay arşive alabilirsiniz. Aynı zamanda listenizde olmayan bir kişiden mesaj yada ileti aldığınızda, basit birkaç tık ile kişiyi rehberine ekleyebilirsiniz.

Google Messenger’a beğeni açısından baktığımızda ise, kullanıcılar tarafından verilen 4.6 oy ortalaması ile başarılı bulunduğunu söylemek mümkündür. Google Messenger’ın yeni sürümünü, şu ana kadar 10 bine yakın kullanıcı indirmiş durumda.

Yenilenen Google Messenger’ı kullanılabilecek cihazlar ise Android 4.1 Jelly Bean ve üzerindeki sürümleri kullanan Android cihazlardır.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu