Teknoloji

Google Uygulamasında Test Kullanıcısı Olma Fırsatı

Reklam

Google’a yeni uygulamasını deneme fırsatı sunuyor. Google Android uygulamasının henüz tam olarak yayınlanmamış sürümlerini, artık deneme şansınız var.

Google Android işletim sistemini kullanan telefon ve tabletlere yönelik hazırlanmış Google uygulaması için yeni bir test programını başlattı. Programı kullanma fırsatı yakalayan kullanıcılar, uygulama tam olarak yayınlanmadan önce sürümü deneyerek, geri bildirimde bulunuyorlar.

Test programına dahil olmak istiyorsanız, Google’ın bu bağlantını açarak kişisel Google hesaplarınızla kayıt olabilirsiniz. Bu sayfaya giren kullanıcılar “Become A Tester” butonuna tıkladıktan sonra, programa dahil olmaktalar.

Test kullanıcısı olduktan sonra test sürümünü Google Play üzerinden hemen edinebiliyor ve dilediğiniz takdirde deneme programını terk edebiliyorsunuz.

Google uygulaması henüz test aşamasında olduğu için beklenmeyen gelişmeler yaşanabileceği söyleniyor. Bu durumda Android hayranları farklı tecrübeler edinme fırsatına sahip olacaklar. Test kullanıcıları, hata buldukları takdirde ve herhangi bir bildirimi, test sayfası üzerinde belirtilen mail adresine gönderebilecekler.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu