Huawei

Huawei Ascend Mate2

Huawei Ascend Mate2 Android KitKat 4.4 güncellemesi almayacak

Android 5.0 üzerinde bizim heyecan içinde biz orada olanlar hala Jelly Bean bir dünyada yaşıyoruz unutmak suçlu olabilir. BİZİM coşku içinde Huawei’s soğuk su söndürmek için kıyafet sadece önceki onun amiral gemisi, Ascend Mate2 bile Android 4.4 KitKat elde edilecektir değil ki duyurdu sanki. Bu pratik olarak pratik olarak sadece bu yıl Ocak ayında başlatılan bir smartphone yazılım yaşam için bir son verir.

Hauwei’s ABD fanlar hayal kırıklığına söylemek bir ifade olacaktır. İlan takip yorum neredeyse sülfatı ile ağzına kadar dolu ve gerçekten, onları kim suçlayabilir ki? Ascend Mate2 şirketin ilk uygun katılım ABD pazarı olarak işaretlenmiş ve henüz zaten büyük bir gaf taahhüt etmiştir. Huawei en azından kullanıcıları Android güncellemeleri olarak onlar fişini çekmek aslında söyleyecek cesareti vardı bundan alabilir en iyi şey olduğunu. Kesinlikle ters ders son zamanlarda o kadar çok Android OEM’ler alıyor.

Belki de bu konularda daha kötü yapar Huawei sunuyor neden olmayacak koymak KitKat üstünde belgili tanımlık aygıt için bir sebep yok. Ve hemen hemen bir çift phablet, devasa 6.1-inç 720 p ekran, Qualcomm Snapdragon 400, 2 GB RAM, 16 GB depolama, 13 Megapiksel arka kamera, 5 megapiksel (selfie dost canlısı) ön atıcı ve bol 4,050 mAh batarya ile çıkmak Mate2 olduğu için kesinlikle donanım nedeniyle olamaz.

Kullanıcıların şirket blog anma “üstün donanım ile en son yazılım gidiş ileri bekleyebilirsiniz”, ima basitçe sırada odaklanmak söylüyorlar, Ascend Mate7 topu damla karar verdim, en son amiral gemisi. Yıldız cihazınızda odaklanarak anlaşılabilir bir durumdur. Ama bir önceki terk etmek kesinlikle şaşırtıcı olduğunu. Huawei a vurmak bunun için Eğer mali, at alacak hiç şüphesiz en azından içinde güvenilirlik. O-ecek büyük olasılıkla hala sağlamak bazı güncelleştirmeler ve burada kadarıyla kendi yazılım söz konusu olduğunda, ama Android için yolun sonu burası.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu