AndroidMobil

Huawei Ascend Mate7 2 farklı modeli ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor

Reklam

Standart model siyah beyaz kasası, ayrıcalıklı modeller Gold ve Premium kasaları ile öne çıkıyor…

Huawei Ascend Mate7 , 185 gr.’ lık bir ağırlığa sahip. 6 inç lik ekrana sahip olması ve metal çerçeve gövdesiyle oldukça başarılı.

Huawei Ascend Mate7, sahip olduğu şık dizaynı ve teknik donanımı ile farklılığını gösteriyor. Özellikle metal çerçevesi ve tasarımı ile rakiplerinden bir adım öne çıktığı söylenebilir.

Standart modelde 2GB Ram ve 16 gb lık dahili depolama alanı mevcut iken, Premium modelde ise 3 GB Ram ve 32 gb lık dahili hafıza mevcut. Her iki modelin kasalarında renkleri dışında bir fark bulunmamakta.

6 inç ekrana ve full HD çözünürlük görüntüye sahip, 5 MB pixellik selfi kamerasına sahip. Ekranın sağ tarafında ses açma ve kapama butonları var. Menüsünde ana ekrana sanal olarak yerleştirilen dönüş ve geri dönüş ekranları kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Ürünün 2 adet sim kart girişi bulunuyor.

Parmak izi tarayıcısı cihazın arka yüzeyinde yer almış. Firma yetkilileri, parmak izi tarayıcısı uygulamasının diğer kendi segmentindeki telefonların tarayıcılarından daha üstün özelliklere sahip olduğunu belirtiyorlar. 5 kişiye kadar ayrı ayrı parmak izi tanımlayabiliyorsunuz.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu