Huawei

Huawei P30 Serisi Özellikleri Neler Olacak?

Huawei, yeni ürünleri arasına P30’uda eklemeye hazırlanırken bu seriye ilişkin bazı özellikler ortaya çıktı. İşte Huawei P30 serisinin Lite modeli özellikleri önemli detaylarla birlikte bu yazımızda.

Huawei en çok uygun fiyat aralıklarında piyasaya sürmüş olduğu akıllı telefon modelleriyle dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra akıllı saat vb. gibi diğer kategorilere ayrılmış teknolojik ürünlerde mevcut. Huawei’ye ilişkin son olarak gündemi meşgul eden konulardan birisiyse Huawei P30 Lite özellikleri oldu.

Ortalama bir ekran genişliğine sahip olan Huawei P30 Lite’da Full HD çözünürlüğe sahip 6 inç genişliğinde ekran bulunacak. Ancak P30’da bulunan ekrandan parmak izi okuma özelliği ne yazık ki Lite’da yer almayacak. Huawei P30 Lite özellikleri konusunda bir diğer farkta Pro modelde yer alan Quad HD+ çözünürlük olarak dikkat çekiyor. Telefon ekranı özelliklerine ilişkin birçok detay ortaya çıkmışken, şuan için ön kameranın nasıl olacağı konusunda net bir bilgi yok.

Huawep P30 resmi tanıtım tarihi gelmeden ortaya çıkan özelliklerden bir diğeriyse telefonun arka kamerasına ilişkin. Ekranda olmayan parmak izi okuyucu özelliği çift lensli arka kameranın olduğu kısımda görülüyor.

Telefonun kenarlarına gelecek olursak, sol kısmın tamamen boş olduğunu sağ kısımdaysa güç ve ses butonlarının bulunduğunu söyleyebiliriz. 3.5mm kulaklık

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu