Teknoloji

iPhone 7 Duyurulmadan Klonu Satışa Sunuldu

Yılın ikinci yarısına geçtikten sonra haliyle yeni iPhone telefon modellerinin duyurusunu beklemeye başladık. Bizler bekleme sürecindeyken söz konusu telefonlarla ilgili birçok farklı iddia ve görsel internette yer aldı. Yani buradan yola çıkarak yeni iPhone telefon modellerinin hangi özelliklere sahip olacağını, nasıl görüneceğini az çok tahmin etmek mümkün oluyor.

Söz konusu tahminlerden yararlanan Çin merkezli bir şirket iPhone 7 henüz tanıtılmadan önce klonunu tasarlamış ve satışa çıkarmış durumda. Daha telefonun aslı çıkmadan, klonunun piyasaya sürülmesi gerçekten de şaşırtıcı.

iPhone 7 Duyurulmadan Klonu Satışa Sunuldu

Satışa çıkarılan sahte telefonlar arasında yer alan “roze altın modeli” sızdırılan iPhone 7 tasarımlarıyla neredeyse birebir.

Klonda Çift Kamera Var

iPhone 7 modeline ilişkin sızan görsellerde telefonun iki arka kameraya sahip olduğu gözüküyordu. Aynı şekilde klonda da iki tane arka kamera var. Ayrıca iki kameranın hemen yan tarafında LED flaş özelliği de yer alıyor. Bunların yanı sıra arka kapak tarafında alt ve üst kısımlarda yer alan anten çizgileri ve “Designed in Taiwan Made in China” vurgusu da gözden kaçmıyor.

İçeriğimizde paylaştığımız görsel dışında şimdilik iPhone 7 klonuyla ilgili pek fazla bir bilgi yer almıyor. Telefonun sahip olacağı teknik özelliklere gelecek olursak orta segment ayarda olacağı tahmin ediliyor.

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu