Mobil

iPhone 7’de Hızlı Şarj Özelliği Olacak mı?

iPhone sahipleri uzun zamandır cihazlarında hızlı şarj özelliğine sahip olmak istiyorlar. Android tarafında Type-C ile birlikte popüler hale gelen bu özellik henüz iPhone cihazlarında yok. Ancak iPhone 7 ile birlikte gelebilir.

Bir twitter kullanıcısı olan The Malignant Apple hızlı şarjı devreye sokacak mı sorularına cevap veriyor. Tarafından atılmış olan bir Tweet’de iki devre arasındaki akım farkı görülüyor. Şarj konusu iPhone’ların büyük eleştirilere maruz kalmasına neden oluyordu. Eğer bu tweet içerisinde söz edilen durum gerçekleşirse iPhone artık bu eleştirilerden nasibini almayacak.

iPhone 7’de Hızlı Şarj Özelliği Olacak mı?

Ancak bu durum kesinlik kazanmış değil. Şimdilik iPhone 7 ile birlikte hızlı şarj özelliği gelecek mi yoksa gelmeyecek mi kesin olarak bilinmiyor. Yani Apple firması tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil. Ancak en kısa süre içerisinde bu durumun resmiyet kazanacağını düşünüyoruz. Ayrıca Apple’ın kendini yenileme konusunda yavaş davranması da kullanıcıların yenilik iddialarına şüpheli gözlerle bakmasına neden oluyor. Buna örnek verecek olursak ekran boyutunu büyütme konusunda bile oldukça yavaş davranmışlardı.

Nadir

Akıllı telefon konularına oldukça ilgili olan yazarımız, AndroideGeL Teknoloji Haber sitesi için yazıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu