LG

LG’ den X-Men Temalı X Serisi Telefonlar!

Bugünlerde ardı ardına akıllı telefon üreticilerinden yeni ve ilginç telefon serileri haberleri almaktayız. LG cephesinden gelen sızıntılara göre X-Men temalı yeni akıllı telefonlar gelecek ay tanıtılabilir. Aslında bu uzun bir süredir LG tarafında gündemde olan bir gelişme. Zdnet adlı internet sitesinde yer alan habere göre LG, X-Men temalı akıllı telefonları ile tekrar gündeme geldi. X-Men temalı Lg telefonlarında ki biz buna seri (LG X-Men X) diyelim çünkü 6 farklı cihaz seçeneği olacağı belirtiliyor, birbirinden farklı özellikler sunacak.

LG' den X-Men Temalı X Serisi Telefonlar!

LG X-Men Serisinde Hangi Modeller Bulunacak?

LG X-Men X serisinde yer alacak akıllı telefonlar ise LG X Cam, LG X Screen, LG X Max, LG X Style, LG X Mach, LG X Power adında olacak.
Cihazlar ile ilgili detaylar henüz görünmüyor. Ancak yukarıda saydığımız telefon isimleri bizlere bir kaç ipucu verebilir. Mesela, LG X Power modelinde “Power” eki güçlü bir akıllı telefona gönderme yapılmış olabilir. LG X Max ise sanki büyük ekran özelliğine atıfta bulunuyor.

LG' den X-Men Temalı X Serisi Telefonlar!

Fiyatlar?

LG X-Men X serisi ile ilgili şimdilik detaylı teknik özellikler bulunmuyor. Firmanın fiyat politikasına baktığımızda ise 200 dolar fiyat etiketi sanki çıkış fiyatları için uygun gözüküyor.

Şimdi ise gözler LG X-Men X serisinin tanıtım tarihlerinde. Detaylar geldikçe sizlere bilgiler vereceğiz.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir Yorum

  1. Telefonla uyuya kalmışım sabah suratımda LG X-Men logosuyla işe mi gitcem? Şaka bir yana güzel düşünmüşler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu