AndroidMobil

LG G4’ün Olası Ekran Özellikleri

LG G3, bu sene QHD ekranı ile kritik sükse yarattı. Dizayn ve donanım nitelikleri ile değinen modelin sonraki mertebesine ilişkili olarak 2015 senesi nitelikleri de konuşulmanın da ötesinde ağır ağır meydana çıkmaya başladı.

LG G3’ün halefi LG G4’ün bir sürü ince bir ekran çerçevesine sahip olacağına yönelik güçlü kaynaklardan iştirak eden veriler harici medyaya basına yansıyor. Gelen bilgilerde LG4 akıllı telefonun 7 mm kalınlığında olacağı belirtiliyor. Bu kalınlık hemen hemen bir kalem kalınlığına isabet geliyor.

Akıllı Telefon tüketicileri hemen hemen sıfır çerçeveli bir 2015 model LG amiral gemisi ile karşılaşabilir. Peki ekran boyutu ne olacak? Cevaplar 5.3 ” .
1080p HD ekranlı LG G4 kuvvetle mümkün gözüküyor.

Suya ve toza dayanıklı

Ekranın suya ve toza sağlam yapacağı da alınan veriler aralarında. Yepyeni ekran oturumunda plastik bir çerçeve gerektirmeyen yapışkan bir tabakanın kullanılacağı da öbür ayrıntılar aralarında.
LG-3
Sıfır çerçeveli telefonlara misal olarak Sharp Aquos Crystal gösterilebilir. 720p 5 ” ekranı ve harika inceliği ile değinen bu modelin sonrasında 2014’teki QHD vurgusunun sonrasında LG’nin 2015 modeli ile beraber ‘Dünyanın en yüksek çözünürlüklüğüne sahip sıfır çerçeve ekranı’ benzeri bir sloganla meydana çıkabileceğini de beklemek laf konusu.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu