AndroidMobil

Meizu MX4 Android 5.0 güncelleştirmesi üzerinde çalışıyor!

Çinli mobil teknoloji devlerinden birisi olan Meizu, dünya çapında birçok müşteriye de ulaşmış durumda!
Son zamanlarda mobil teknoloji alanında oldukça iyi bir çıkış yakalayan Meizu, beklenenin üzerinde aldığı ön siparişler ile de herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Meizu ürettiği cep telefonları ile de, dünya genelindeki kötü Çin malı algısını da yok etmeyi başarmış durumda.
Geliştirdiği harika tasarım, üstün performanslı cihaz özellikleri ve fiyatı açısından da, kullanıcıları son derece etkilemeyi başarıyor.
Çin’in önde gelen Teknoloji bloglarında çıkan haberlere göre Meizu, MX4 Pro için şimdiden Android 5.0 (Lollipop) güncelleme testlerine başlamış durumda. Çinli mobil teknoloji üreticisi Meizu, Android 5.0 sürüm testleri sonucunda MX4’e ait bazı ekran görüntülerini internette paylaşmaya başladı.

meizu-android

Android Lollipop testleri için paylaşılan bu ekran görüntüleri, Meizu’nun güncelleştirmelere pek önem vermeyeceği düşüncesini de ortadan kaldırmayı başarmış durumda.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu