Mobil

Meizu MX4’ün Türkiye Satış Kanalı Belli Oldu!

Çinli üretici Meizu’nun süper donanım nitelikleri, gövde kalitesi ve performans testlerinde, ülkemizde 2000-3000TL arasına satılan akıllı telefonları geride bırakıp, ortalama 1000 TL üzerinden satılacak olması biz tüketiciler için sevinilecek bir durum.

Büyük olasılıkla stok problemi yaşayacak olan MX4, ülkemizdeki mobil cihaz pazarını değiştiren “oyun değiştirici” olacağını tahmin ediyoruz. Yüksek ücretli rakipleri, artık ” yüksek kalite” argümanını kullanamayacak ve aynı kaliteyi yarı ücretine satabilen bir ürüne karşın tabiki zorlanacaklar. Bu nedenle uzunca vadede pazarda bir değişimin gerçekleşeceği görüşü hakim.

Meizu MX4’ün Türkçe lisan desteğinin de hazır duruma geldiğini belirtelim. Bu ay içerisinde gerçekleştirilecek lansman ile tanıtılacak durumda olan Meizu MX4’ün 16GB’lık gri rengini 999TL’den, gümüş ve altın rengini ise 1049TL’den ilk etapta resmi satış kanalı durumunda olan (kısa zamanda ek olarak çeşitli kanallarda eklenecektir) digitalmarket.com.tr adresinden satın alınabilecek.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu