Diğer

Mobil Platformlara Shadowgun Legends Geliyor!

Mobil oyun hayranlarının yakından tanımakta olduğu Madfinger Games yapımcıları ilk zamanlarda mobil platformlara özel olarak hazırladığı zombi içerikli FPS kategorisindeki oyunlarıyla adlarını duyurmayı başarmışlardı. Bunun yanı sıra Shadowgun serisini hem iOS hem de Android platformlarına taşımalarıyla dikkat çeken bu yapımcılar günümüze kadar birisi single bir diğeri de multiplayer olmak üzere toplamda iki Shadowgun oyunu sunmuşlardı. Shadowgun Legends’ın duyurusu ise Gamescon kapsamında gerçekleşti.

Üst Düzey Online FPS Oyun Deneyimi Yaşamak İsteyenler; Shadowgun Legends’ı Tercih Edecek!

Shadowgun Legends MMOFPS (Massively Multiplayer online first-person) türünde bir oyun. Yalnızca multiplayer seçeneğinin desteklenmekte olduğu bu oyunda singleplayer seçeneği olmayacak. Bu açıdan online oyun tutkunları için iyi bir gelişme olduğu düşünülse de singleplayer seçeneğini tercih edenler için büyük bir hayal kırıklığı oluşmuş durumda. Ancak onların da bu deneyimi yaşamak için online oyun şartlarına alışmaları gerekiyor.

Şüphesiz ki üst düzey kontrol deneyimi FPS oyunları için vazgeçilemez bir unsur. Bu anlamda gerçekten üst düzey kontrol deneyimi sunmayı başaran Madfinger Games yapımcıları, hazırladıkları son oyun Shadow Legeng ile başarıyı yakaladıkları eski günlere geri dönecek gibi görünmekte.

Shadow Legend oyununun hikayesi 2380 yılında geçiyor. Yani buradan da anlaşılacağı üzere karşımızda alışıldık bir kıyamet senaryosu var. Söz konusu zamanda ve ortamda yaşam için ihtiyaç duyulan tüm kaynaklar tükenmiş ve yaşamak neredeyse imkansız hale gelmiştir.

Shadowgun Legends Mobil Tanıtım;

Söz konusu zorlu şartlar altında Toltech Enterprises’ın piyasaya sürmüş olduğu oldukça güçlü ve vahşet saçan tehlikeli robotlara karşı zorlu bir mücadele vereceğiz. İnsanlar ve acımasız robotlar arasında geçen bu kıyamet senaryosuna hem Android hem de iOS kullanıcıları erişim imkanı bulacak.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir Yorum

  1. Mobil Platformlara Shadowgun Legends Geliyor haberiniz iyi hoşta bu oyunu gerçek anlamda zevkiyle oynayacak telefon lazım. Ancak son nesil amiral gemisi akıllı telefonlar işte samsung, lg ve diğerleri olursa oynamak güzel olur bu oyunu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu