Giyilebilir Teknoloji

Motorola Moto 360’a İlgi Artıyor!

Motorola’nın üretmiş olduğu akıllı saat Moto 360 ilgi kazanmaya devam ediyor. Geçen yıl Motorola firması tarafından satışa çıkarılan bu akıllı saat bir süre rakiplerini oldukça geriden takip etti. Ancak ardından ortaya koyulan reklam ve tanıtım çalışmalarıyla birlikte beklenen ilgiyi kazanmayı başardı. Şık bir ön ekranı mevcut olan bu akıllı saatte, ön kısımda ekran hattını kapsayan ince çerçeve ve şık bir tasarım alternatifi yer almakta.

Yuanqing Yang (Lenovo Baş İcra Direktörü) söz konusu akıllı cihazla ilgili önemli bir konuşma yapmıştı. Pil ömrünün daha da uzadığı ve tam özelleştirme seçeneklerinin mevcut bulunduğu Moto 360’ın akıllı saat pazarında kral olarak anılacağını dile getirmişti. Aynı zamanda Moto 360’ın birde kadınlara özel olarak tasarlanmış, daha estetik tasarım özelliklerine sahip olan alternatif bir modeli daha bulunmakta.

Motorola’nın geçtiğimiz yıl satışa çıkardığı Moto 360 akıllı saate ilgi artıyor. Akıllı saat satışlarında rakiplerini çok geriden takip eden Moto 360 uzakdoğu ve Avrupa’da yapılan reklam ve tanıtımlarla ilgiyi üzerine çekmeyi başardı.

Motorola Moto 360’a İlgi Artıyor!
Motorola Moto 360’a İlgi Artıyor!

Söz konusu saatlerin 42 ve 46 mm gibi farklı boyutlarda versiyonları ve alternatif olarak çeşitli renk seçenekleri bulunmakta.

Moto 360 Sport; beyaz çerçeveli beyaz, gri çerçeveli kırmızı ve gri çerçeveli siyah renk seçeneklerine sahip.

Moto 360 2 Sport modeliyse GPS desteğinin mevcut olmasıyla dikkat çekiyor. Bu sayede seyir esnasında hedef mesafesi daha kolay bir şekilde tanımlanabilir.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu