AndroidMobil

Motorola Moto x Android Lollipop Güncellemesine başlıyor

Her güncellemesinde mobil cihazlara yeni özellikler katan Android, yeni sürümü Android Lollipop ile de, teknoloji severlerin beğenisini kazanıyor. Teknoloji kulislerinde Android Lollipop güncellemesi, birçok cihaz için tanıtıldı. Zira güncelleme testlerini tamamlamaya başlayan Motorola Moto X, yakın zamanda Android Lollipop güncellemesini müşterilerinin hizmetine sunacak.

Motorola her ne kadar Android Lollipop güncellemesinde bu sefer geride kalmış olsa da, normalde Android güncellemelerini en hızlı şekilde cihazlarına dağıtan mobil teknoloji üreticilerinin başında gelmektedir.
Çok kısa bir süre önce Lenovo’ya satılan mobil teknoloji üreticisi Motorola, en hızlı Android güncellenmesi konusunda yaklaşık iki yıldır rakiplerinden oldukça hızlı. Aynı zamanda Android’e en yakın arayüzü kullanan Motorola’nın ürettiği cep telefonları, bu nedenle diğer mobil teknoloji üreticilerine göre, Android güncellemesi konusunda son derece kolay ve daha hızlı. Android Lollipop güncelleme test görünümleri internete sızan Moto X’in son hali ise, kesinlikle görülmeye değer!

Motorola Hangi Cihazlarında Android Lollipopu Güncelleyecek?
Android Lollipop Güncellenme testlerinin neredeyse tamamı bitmeye yakın olan Motorola’nın, Lollipop güncellemesini hangi cihazların da yapacağı tam olarak kesinlik kazanmasa da, başta Moto G, Moto E ve Moto X cihazlarını kapsayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu