İnternet

Musical.ly Kaydolma, Hesap Oluşturma, Üyelik Açma

Musical.ly kaydolma, adımlarına geçmeden önce video paylaşmak için kullanabileceğiniz bir dublaj uygulaması olduğunu belirtelim. İnternet fenomenlerinin sıkça tercih ettiği uygulamalardan bir tanesi olan Musical.ly hesap oluşturma, adımları basit birkaç işlemden oluşuyor. Musical.ly üyelik açma, adımları bu yazımızda. İşte detaylar…

Musical.ly nedir?

Musical.ly ön kamerayla video çekerek paylaşım yapabileceğiniz bir uygulamadır. Son zamanlarda karşınıza sıkça reklamları çıkmakta olan bu uygulamada kullanıcılar direkt kendi sesleriyle ya da uygulamanın dublaj özelliğinden yararlanarak çeşitli videolar paylaşabiliyor.

Musical.ky nasıl hesap açılır?

Telefonunuzdan Musical.ly uygulamasını açtıktan sonra en popüler yayınların yer aldığı paylaşım ekranıyla karşılaşacaksınız. Burada ekranın biraz sağında ve alt taraflarda yer alan profil alanını göreceksiniz. Bu alana giriş yaptıktan sonra telefon veya e-posta ile kaydolun ibaresini göreceksiniz.

Ancak Musical.ly kaydolma işlemini tamamlamak için; Facebook, Instagram, Twitter veya Google hesabı da kullanılabilir. Musical.ly hesap oluşturmayı isteyenler Android kullanıcıları için her Android telefonda zaten kurulu olan Google hesabını öneriyoruz.

Musical.ly Google Play İndir

Musical.ly kaydolma tamamlandıktan sonra yapılması gerekenler

Musical.ly kayıt işlemini tamamladıysanız yalnızca profile girmeniz ve gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra paylaşıma başlamanız yeterlidir. Musical.ly kolay kullanım ara yüzüne sahip olduğundan her seviyeden kullanıcının rahatça kullanabileceği bir uygulamadır.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu