Samsung

MWC 2015: Galaxy S6 Edge AnTuTu sonuçları

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge adlı 2 yeni akıllı telefonu MWC 2015 etkinliğinde tanıtan Samsung, en iyi kamera ve en iyi ekran deneyimi, en güçlü performans konularında oldukça iddialı olduğunu belirtmişti. Yeni tanıtılan Samsung Galaxy S6 Edge' nin AnTuTu benchmar sonuçları gelen ilk bilgilere göre firmanın bu iddialı açıklamalarını boşa çıkarmıyor.

Etkinlik alanında yapılan AnTuTu testlerinde Galaxy S6 Edge 60 bin civarında bir puan almayı başardı. Oldukça üst düzey olan bu puan son zamanlardaki en performanslı sonuçları alan akıllı telefonları geride bırakıyor. Zira bu telefonlar ancak 50 bin barajında sonuçlar alabiliyordu AnTuTu benchmark testlerinde.

MWC 2015: Galaxy S6 Edge AnTuTu sonuçları

Samsung firması anlaşıldığı üzere geçen yıl kaybettiği bazı güçlü yanlarını Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile tekrar yakalamak üzere. Biz gene temkinli davranıp tanıtılan bu cihazların öncelikle kullanıcı deneyimine bakmalıyız. Bu benchmark testlerinde alınan yüksek değerler acaba bizim günlük kullanımımıza ne kadar etki edecek, bekleyerek göreceğiz.

Samsung bu sefer başarılı olacak mı? 

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu