Nokia

MWC 2016: Nokia Sürpriz Yapabilir!

MWC 2016 etkinliğinde merak edilen firmalardan biri de Nokia. Firma paylaştığı bir video ile bu beklentileri üst seviyede tutmayı başarıyor. Videoyu izlediğimizde "daha önce görmediğimiz" bir tanıtım yada teknoloji tanıtacağı hissi uyandıran Nokia, MWC 2016 etkinliğinin başlamasına az bir süre kala dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bir zamanların efsane telefon üreticisi Nokia, mobil dünya kongresi etkinliğinde herkesi şaşırtacak bir şey ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İçerisinde paylaştıklarıyla büyük bir merak uyandıran video paylaşan Nokia, bu zamana kadar görebileceğiniz en büyük şey sloganıyla akıllarda soru işareti bıraktı. Nokia buna benzer bir videoyu geçtiğimiz haftalarda da yayınlamıştı ve tüm gözler Nokia cephesine çevrilmişti. Uzun bir duraklama dönemi yaşayan dev üreticinin MWC 2016'da şov yapması bekleniyor. Anlaşılan o ki Nokia, sektörden uzak kaldığı yılların acısını çıkarmaya geliyor.

Nokia'nın ortaya attığı bu video ile şimdiden pek çok teori ortaya atılmış durumda. Bazı teorilere göre Nokia'nın 5G teknolojisi üzerine bir ürün tanıtacağı söylenirken, bazı teorilere göre de drone ve İHA'lar üzerine bir ürün olabileceği söyleniyor. Yarın ortaya çıkacak bu "büyük bir şey" bahsedilen kadar iddialı mı hep beraber göreceğiz. Güçlü kameraları ve sağlamlığı ile efsane haline gelmiş Nokia'nın bu etkinlikte birkaç telefonunu da tanıtması bekleniyor.

Teknoloji bloglarında an itibariyle Nokia' nın paylaştığı bu video konuşuluyor ve tahminler abiyane tabiri ile havada uçuşuyor. 21 Şubat tarihinde Nokia neyden bahsetmiş hep beraber göreceğiz.
İşte Nokia' nın paylaştığı video;

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

2 Yorum

  1. Daha önce de bu tip bir video paylaşmıştı Nokia. bakalım MWC 2016 etkinliğinde bu videonun hakkını verecek mi Nokia?
    Güncel haberlerinizi bekliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu