LGSamsung

MWC 2016; Samsung Galaxy S7 Tanıtımında Rahat Olmayacak

Şubat ayında İspanya' nın Barcelona şehrinde gerçekleşecek olan Mobile World Congress 2016 etkinliği sırasında Samsung ve LG rekabeti olacak. MWC 2016 etkinliği yılın en hareketli, konuşulan etkinliklerinden biri olur her yıl. Dünyaca ünlü Güney Koreli Samsung firması bu etkinlikte yeni amiral gemisini tanıtır. Bu yıl Galaxy S7 tanıtımını gerçekleştirecek olan Samsung tüm ilgiyi üzerinde toplamayı amaçlıyor. Samsung Galaxy S7 sızıntıları da yeni amiral gemisinin güçlü donanım, teknik özellikleri ile zaten bir heyecan yaratmış durumda.

Fakat işler Samsung için pek de öyle gitmeyebilir. 21 Şubat tarihinde tanıtmayı planlayan Samsung bir sürprizle karşılaşabilir. Rakibi LG ise yine aynı tarihte kendi amiral gemisini yani LG G5 tanıtımını gerçekleştirecek. Bu hamle LG firmasının yeni amiral gemisi LG G5' e ne kadar güvendiğini gösteriyor ve meydan okuma olarak değerlendiriliyor.

MWC 2016; Samsung Galaxy S7 Tanıtımında Rahat Olmayacak

Teknolojiyi takip edenler hele ki akıllı telefon pazarına hakim olanlar LG firmasının bu hamlesinişöyle değerlendiriyor; LG ne yaptı da telefonuna bu kadar güveniyor? 

Bu rekabet acaba LG firmasının sürpriz atağı ile yeni bir ivme mi kazanacak?

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu