Teknoloji

Neptune, Akıllı Saatini ve Telefonunu Duyurdu

Kısa bir zaman önce hayatımıza giren akıllı saatler, Samsung, LG, Motorola, Sony, Apple gibi dev teknoloji firmalarının yanında daha küçük ölçekli firmalar tarafından da üretilmekte. Bunların arasında Moto 360, Apple Watch gibi akıllı saat tasarımıyla beğenileri toplamayı başardı.

Geçtiğimiz günlerde Netune Pine modeli akıllı saatini duyuran ama beğenilmeyen Neptune firmasının Neptune Duo ile birlikte gelen yeni nesil akıllı saatini tanıtacağız. Neptuna Duo SmartWatch adlı bu akıllı saatin teknik özelliklerine bakmadan önce şunu söyleyebiliriz; tasarımı gerçekten muhteşem görünüyor. 

Neptuna Duo SmartWatch Teknik Özellikleri

  • 4 Çekirdek işlemci,
  • 1000mAh batarya,
  • 3G/4G,
  • Wi-Fi – GPS
  • NFC desteğiyle geliyor. 

Neptune

Aynı zamanda SIM kart desteğide olan Neptuna Duo SmartWatch, bir akıllı telefon ile birlikte geliyor. Neptuna Duo SmartWatch' ın özelliklerine baktığımızda yanında gelen akıllı telefonun boş yere olduğunu görüyoruz.

Neptune

Neptuna Duo SmartWatch ve yanında elen telefonun ön siparişi devam ediyor ve 798 $ etiketli. Neptune firması teslimatların bu yılın sonlarına doğru olduğunu belirtmekte.

Neptuna Duo SmartWatch tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz…

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu