AndroidMobilSamsung

Note 4 Multitasking Performans

Çoklu görev, Android akıllı telefonlar ve tabletler, biz takdir etmek için geldik önemli bir özelliktir. Çoklu görev, genellikle kullanıyor olabilir, çeşitli uygulamalar her zaman, Samsung arasında kolayca geçiş yeteneği gerektirir iken bir çok norm fazlası paketi içine onların aygıt, multitasking şekil öyle aynı derecede Multi-pencere, kayan apps ve yenilenmiş son Apps ekran ile geliyor onların güncel Amiral gemileri ile başarıyor. Bugün, kolayca Samsung Galaxy Not 4 üzerinde çok sayı için çeşitli yollar bir göz alarak!
Multi-pencere için kimse kim Galaxy Not smartphone daha önce kullanılan ve aynı zamanda en yararlı biri tanıdık özelliklerden biridir. Basılı tutarak kapasitif geri düğmesi Multi-pencere özelliği ile uyumlu olan uygulamaların listesini açar ve listede yinelemeyi yineleme büyüyen görmek çok güzel. Tutun ve sürükleyin uygulamaları kullanmak için istediğiniz üst ve alt bağlı olarak size kolaylık yerleştirerek ve bu ne kadar kolay.

Şimdi, Multi-pencere özelliğe erişmek için daha kolay bir şekilde fiziksel giriş sayfası düğmesini sol tarafta kapasitif son Apps düğmesine basarak açılan son Apps ekran geçer. Swipe uzak apps sen arena’istimal ve son Apps ekran kaydırma yapar, daha kolay duruma bir kart motif taking bir makyaj almıştır. Bu çok çok daha yumuşak görevli de kullanmak için ana yollarından biri yapar. Her kartın bir multi-pencere kısayol simgesi ile de geliyor. Dokunarak simge bu özelliği ile en son zamanlarda kullanılan uygulamalar listesini açar ve sağa swiping Multi-pencere ile uyumlu uygulamalar tam listesini verir.

Pencereyi daraltmak için Multi-pencere, ortada bir menü kullanarak içerik bir diğerine taşımak için windows geçme seçeneğini verdiğinde bunu tek ekran üzerinde olmak ve uygulamayı kapatmak için genişletin. Pencereyi daraltmak seçtiğiniz hareket edebilirsiniz bir yüzen kafa yapar. Kayan pencere yüzen kafa açılır dokunarak, hangi ile Multi-pencere-ebilmek var olmak kullanılmış belgili tanımlık apps ile çok sayı başka bir mükemmel seçenektir. Ayrıca, kayan pencere sürükleyin ve bir çift pencere kurulum içine geri koy.
Yüzen windows oluşturma ya da çok kolay. Acele ve tutmak belgili tanımlık sırt düğme uygulamalar listesini açın ve tutup sürükleyerek yerine, sadece dokunarak bir uygulama üzerinde kayan bir pencere açmak. Bu çoklu uygulamaları aynı anda açık seçeneğini verir ve orada, uçan kafalar her sık sık kullanmak çok kolay erişim uygulamaları yapmak istediğiniz uygulamalar için oluşturabilirsiniz.

Ne zaman sen açık tek uygulaması çok sayı final yolu, kayan bir pencere yapmak için sağ üst köşedeki sürükleyebilirsiniz. Bu yüzen windows, Multi-pencere menüsü yerine veya uygulamalar listesi oluşturmak için başka bir yoludur. Burada, tabii ki, sen-ebilmek kolayca ve sorunsuz bir şekilde tüm diğer modları çoklu görevler için geri dönün.

Samsung Galaxy Not 3 çoklu görev seçenekleri hayranı olmasa, kayan baş ve windows gibi bir şey özellikleri siz kullanabilirsiniz. Ama ne büyük gökada Not 4 multitasking konusunda ne kadar kolay olduğunu açmak, kapatmak ve çeşitli uyumlu uygulamalar arasında geçiş yapmak için çeşitli seçenekler. Uygulamalar listesini de her zaman, kullanıcıların en çok kullandığınız olanlar zaten mevcut büyüyor.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu