Mobil

OnePlus 3 Duyuruldu! İşte OnePlus 3 Teknik Özellikleri!

Son yılları hızla yükselen Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus şimdi de OnePlus 3 akıllı telefonu ile piyasada kendini göstermeye hazırlanıyor. Haberimizde yeni cihaz ile ilgili tüm detayları toplamaya çalıştık. OnePlus 3 ile ilgili detaylara gelin birlikte göz atalım.

OnePlus One akıllı telefonuyla büyük bir çıkış ve hayran kitlesi oluşturan ve amiral gemi katili lakabıyla anılan OnePlus, çıkartacağı dördüncü modeli ile birlikte neler vaad ediyor?

OnePlus 3 Görünümü?

OnePlus 3 Duyuruldu! İşte OnePlus 3 Teknik Özellikleri!

Bir diğer Çinli telefon üreticisi Oppo firmasından ayrılarak F/P odaklı akıllı telefonlarıyla tüm dünyada giderek tanınan OnePlus, şık tasarımlı cihazlar üretmesinin yanında kaliteye de önem vermesiyle tüm dikkatleri üstünde toplamayı başardı.

OnePlus 3 yeni akıllı telefonunda da bu çizgisini devam ettiren uzakdoğulu firma, yekpare alüminyum kasa kullanmış.

OnePlus 3′ ün arkasında bulunan kamera altında LED flaş bulunuyor. Kamera çıkıntısı ise rahatsız etmeyecek boyutta ufak bir çıkıntı. Type C girişinin yer aldığı modelin alt tarafında mikrofon, hoparlör ve kulaklık girişi bulunuyor.

Cihazın ön tarafına baktığımızda ise HTC telefonları andıran yapısı fark ediliyor. Ön kamera ise sol tarafta konumlandırılmış. Cihazda ayrıca bir önceki modelde olduğu gibi (OnePlus 2) parmak izi okuyucu konumu korunmuş. Parmak izi sensörü 0.2 saniyede kilidi açabilme özelliğine sahip ve bu özellik vurgulanıyor.

OnePlus 3 boyutlarına baktığımızda ise 152.6 x 74.6 x 7.3 mm, 160 gram ağırlığında.

Renk seçenekleri ise gri ve altın olarak akıllı telefon meraklılarına sunulacak.

OnePlus 3 tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz…

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu