AndroidMobil

Oppo Color OS Güncelleme

Reklam

Oppo Cihazı kullanılcıları Sürüm 1.0’ı kullanıyor sıkıntı yaşıyorken, Oppo kendi sürümünü güncelledi. Oppo sürümünü ve performansını geliştirerek ve görsel değişiklikler yaparak yeni 2.0 sürümünü piyasaya sürüyor. Oppo Android tabanlı UI ve kendi ColorOs ile çalışan telefonlar için ürettiği bu sürümü tarzını değiştirmedi.
ColorOs 2.0, sürümü ile daha işlevsel tasarım değişiklikleri yaparak UI ve animasyonlar ile ve Gauss blur efekti ile yumuşak ve daha doğal hale getirmiş.

ColorOS 2.0 KitKat ve daha minimalizm gibi tasarım özellikleri ile birlikte UI ve animasyonlar yeni bir dizi farklı alanlarda bir Gauss blur efekti deneyimi yumuşak ve daha doğal hale getirmek için Android 4.4 tabanını kullanmakta. Gesture paneli ayrıca hız şeyleri yardımcı olmak için kendi gesture programlama yapabilmek için izin geliştirilmiştir. Performans geliştirmeleri bazıları daha iyi bir görev yöneticisi, akıllı bellek temizleyici ve maksimum pil ömrü almak için izin veren bir Süper Güç Tasarrufu modu içerir.

Oppo OTA güncellemesi ile ColorOS 2.0 gönderimi olmayacak gözüküyor, CloudFront ile indirebilirsiniz. Aynı zamanda, şu anda ColorOS 2,0 Oppo Find 7 ve Oppo Find 7a sahipleri için kullanılabilir olduğunu belirtmek gerekir.

Bakalım Oppo sahipleri bu yeni Color OS güncellemesinden memnun kalacaklar mı?

Oppo haberlerimize ilerleyen günlerde devam edeceğiz.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu