Diğer

PlayStation VR’a Özel Batman Oyunu!

Sony’ nin E3 oyun fuarına damga vurmasıyla birlikte firmanın son bombasını sanal gerçeklik teknolojisi ile hayata geçirdiği yeni VR oyunu Batman Arkham VR’ ı duyurmasıyla ortaya çıktı.

Firmanın düzenlediği konferans E3 2016 etkinliğinde diğerleri arasında en hareketli toplantı olması, duyurulan oyunlarla birlikte sanal gerçeklik teknoloji destekli yeni yapımın tanıtılması da adeta bir imza niteliğinde oldu. Çok hareketli geçen konferansta aynı zamanda PlayStation VR tarafında verilen detaylar ve çıkacak oyunlar, Sony’ nin sanal gerçeklik tarafını ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor.

PlayStation VR'a Özel Batman Oyunu!

Batman: Arkham VR için yayınlanan yeni videoda sadece Batman’in maskesini görüp, Mark Hamill’in Joker olarak yaptığı seslendirmeyi duyuyoruz. Rocksteady tarafından geliştirilen Batman serisinin yeni oyunu Batman: Arkham VR sanal sanal gerçeklik teknolojisiyle birlikte piyasaya sürülüyor.

Henüz oynanış videosu veya farklı bir fragman göremediğimiz Batman Arkham VR için yayınlanan bu video bile oyun meraklılarını heyecanlandırmaya yetti de arttı bile.

PlayStation VR için özel olarak geliştirilen yeni Batman oyunu Batman: Arkham VR, Ekim 2016’da oyun severlerin beğenisine sunulacak.

Batman: Arkham VR Video Tanıtım

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu