Android

Samsung Akıllı saat Gear S İle Türkiye Pazarında

Gear S Samsung firmasına ait SIM kart girişli akıllı saati olarak 2014 yılı sonlarına doğru pazarda yer alıyor olması şimdiden bu ürünü bekleyenleri heyecanlandırıyor.

Samsung’un SIM girişli yeni akıllı saati Gear S, daha önceki nesil akıllı saatleri Gear 2 ve Gear 2 Neo gibi dünya genelinde aynı anda satışa sunuluyor olacak. Ülkemizde de yıl sonuna kadar Gear S’i satışa sunacağı Samsung tarafından açıklandı. Gear S ‘in yaklaşık fiyatı 299€ olarak belirlendi.

Samsung Gear

Daha önceki kullanıcılarınında bildiği gibi Gear S’in özelliklerini; 360×480 piksel çözünürlüklü kavisli OLED ekran, 2-inç boyutunda, 1GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemcisi ile, 512MB RAM, 4GB dahili depolama, Tizen işletim sistemi, IP67 sertifikası, Güç Tasarruf Modu, Bluetooth 4.1, WiFi, S
Facebook ve kalp hızı ölçüm sensörü. Health uygulaması ve Nike + Running uygulaması, Gear S , SIM kart desteği sağlıyor. Mesaj ve diğer bildirimlerinizi bir başka akıllı telefona bağımlı kalmadan rahatça görebiliyorsunuz. Ancak Sesli arama gerçekleştirmek istendiğinde herhangi bir akıllı telefona bağlanmanız gerekecek…

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu