Samsung

Samsung Android 8 Oreo Güncelleme Tarihleri

Samsung’ un yeni amiral gemisi Galaxy S9 piyasaya sürdükten sonra diğer amiral gemileri için Oreo güncellemesi yayınladığını hepimiz biliyoruz. Galaxy S8, arkasından Note 8 ve en son Galaxy S7 için Oreo güncellemesi yayınlayan Samsung diğer modelleri için Android Oreo 8 güncelleme tarihlerini de kullanıcılara bilgi vermek amacıyla yayınladı.

Özellikle orta segment Samsung akıllı telefon kullananları ilgilendiren haberimize göz atalım. Samsung Android 8 Oreo güncelleme tarihleri hakkında topladığımız bilgiler.

Samsung, hangi telefona hangi tarihte güncelleme vereceğini açıkladığı siteden yeni bilgi geldi.

Samsung Android 8 Oreo Güncelleme Tarihleri

Samsung’ un bilgiler paylaştığı internet sitesi “Güncel miyiz?” sitesinde yayınlanan habere göre hangi cihazların ne zaman Android 8 Oreo güncellemesi alacağı duyuruldu.

İşte Samsung’un Android 8 güncellemesini alacak telefonlar ve muhtemel güncelleme tarihleri

Ağustos ayı içerisinde Samsung Galaxy A3, A5 ve A7 (tüm modeller 2017) modelleri Android 8 Oreo güncellemesi planlanmış. Herhangi aksilik çıkması durumunda tarihlerde değişiklik olabilir.

[affiliate_news2 id=”9718″]

Önümüzdeki eylül ayında güncelleme alacak modeller de var. Galaxy J3 (SM-J330F), J5 Prove J7 Pro, Android Oreo 8 güncellemesi alacak.

Görüldüğü üzere bu güncellemeler şu an test aşamasında. Cihaz sahiplerine ulaşması amacıyla test ediliyor. Yine aksilik çıkmazsa eylül ayında bu güncelleme yukarıda belirttiğimiz telefon modellerine gelecek.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu