AndroidSamsungTeknoloji

Samsung’ dan haber var!

Samsung, gelir bu son çeyrekte biraz kar olarak daha fazla üç yıl için en düşük Dalış akıllı telefonlar ile öngördü kadar kötü duyurdu. Onların faaliyet karı yüzde 60’ı aşağı ile ve satış gelirleri ise aşağı–dan a yıl önce yüzde 20, Samsung’un gelir ve aşağı doğru yöneldi.

Samsung’un Başkanı Yatırımcı İlişkileri, Robert Yi, bir kazanç konferans söyledim Samsung değişen pazar koşullarına arkasında kalmış ve kendi yanıt “yeterince hızlı değildi.”

Şimdi, Samsung için reform”temelde [onun] ürün yelpazesi” söz verdi Kıdemli VP Kim Hyun-joon, göre “her fiyat katmanı için.” rekabet için Samsung bakacağız Son zamanlarda üzerinde daha fazla prim, ileri teknoloji ürünü cihazlar odaklanmak için kendi planlarını açıkladı Sony aksine bu. Kim de Galaxy Not 4 satış sadece “marjinal” başarılı oldu ve Galaxy S5 satış ılık olduğunu itiraf etti.

“High-end smartphone satış sonuç biraz zayıf” Kim Hyun-joon, Samsung mobil iletişim iş, Kıdemli Başkan Yardımcısı söyledi. “Biz temelde reform bizim ürün portföyünü.” – koruyucu

Samsung radikal değişim ihtiyacını neden hissediyorum görmek zor değil. Apple % 15 büyüme, Samsung’un gönderiler düştü %8 78.1 m smartphones üçüncü çeyrekte ve onun pazar payı düştü yüzde 33’den yüzde 24 daha fazla Xiaomi, Lenovo ve LG Electronics vardı.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu