Samsung

Samsung Galaxy A (2016) Modelleri Yeni Reklam Videoları

Samsung Galaxy A (2016) serisi akıllı telefonları şu modellerden oluşuyor: Galaxy A3 (2016), Galaxy A5 (2016), ve Galaxy A7 (2016).  Akıllı telefon pazarında orta segmentteki diğer markaların cihazlarına oranla yüksek özelliklere sahip olan Galaxy A serisi telefonlar, amiral gemi cihazlarına göre daha düşük fiyatlara kullanıcılarla buluşturma politikası giden Samsung, piyasada büyük ilgisiyle karşı karşıya kalıyor. Devamlı çıkarttığı yeni model cihazlarla akıllı telefon piyasasında zirveyi kimseye kaptırmayan Samsung, 2016 ilk çeyrek içerisinde satış rakamları ile liderliği kimseye kaptırmazken, bunun en büyük paylarından birisi de Samsung Galaxy A (2016) serisi cihazlarındaki satış başarısı oldu.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz yılın sonuna doğru yani Aralık ayında uzak doğu ülkesi Çin’de yeni Galaxy A (2016) modellerini görücüye çıkarmıştı. Galaxy A serisi önce Çin akıllı telefon pazarında satışa çıkarken, daha sonra ülkemiz dahil olmak üzere dünya genelinde farklı pazarlarda satışa sunulmuştu.

Samsung Galaxy A (2016) Modelleri Yeni Reklam Videoları
Samsung Galaxy A (2016) Modelleri Yeni Reklam Videoları

Firma Galaxy A3 (2016), Galaxy A5 (2016), Galaxy A7 (2016) ve Galaxy A9 (2016) gibi modellerinden oluşan Galaxy A (2016) ailesinin satış rakamlarını daha da yukarıya çekmek için tanıtım reklam filmleri yayınlamaya devam ederken, 3 yeni video daha yayınladı. Galaxy A serisi yeni videoları “A For You” sloganı ile karşımıza çıkıyor.

Aşağıda izleyebileceğiniz yeni tanıtım videoların birincisi tasarım konulu olurken, metal ve cam malzemeden üretilen kasa ile gelen Galaxy A (2016) serisi ön plana çıkartılıyor. Diğer videoda ise cihazların kamera özelliğine vurgu yapan Samsung, kamerasının A sınıf olduğunu belirtiyor.

Son tanıtım filmi ise Samsung Pay özelliği ile ilgili. Samsung Pay, firmanın parmak izi okuyucusu sensör içeren üst seviye modelleri olarak Galaxy S6 / S6 edge / S6 edge+ / Note5 / Galaxy S7 / S7 Edge modellerinde kullanılabilir durumda ve Galaxy A ( 2016)’ nın üst seviye temsilcileri gibi Samsung Pay desteğine sahip.

Samsung Galaxy A (2016) Tasarım konulu tanıtım videosu;
https://youtu.be/Hs_56G0CGjs

Samsung Galaxy A (2016) Kamera konulu tanıtım videosu;

https://youtu.be/St72qtDedpY

Samsung Galaxy A (2016) Samsung Pay tanıtım videosu;

https://youtu.be/X2meojUo5GQ

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir Yorum

  1. Samsung Galaxy A serisi ülkemizde de satışı iyi giden akıllı telefonlardan. Androidegel.com’ u takip ediyorum, ilgi çekici yazılar paylaşıyorsunuz. Yararlanıyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu