Samsung

Samsung Galaxy S7 Renk Seçenekleri

Samsung Galaxy S7 ve Edge modellerinde kullanacağı yeni renk seçenekleri ortaya çıktı. Parlak altın ve gümüş renk seçenekleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinde nasıl duruyor? Samsung’un 21 Şubat tarihinde tanıtacağı yeni amiral gemi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya çıkıyor. Son gelen bilgiler ise Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin sahip olduğu yeni renk seçeneklerini gözler önüne seriyor.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge parlak altın ve gümüş renk seçeneklerine sahip olacak.
Geçtiğimiz gün duvar kağıtları ortaya çıkan Samsung’un yeni amiral gemi modellerinin bugünse yeni renk seçenekleri ortaya çıktı. Gümüş ve parlak altın seçenekleri için oldukça şık göründüğünü söyleyebiliriz.

Hakkında birçok detayı öğrendiğimiz Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri, görünen o ki gerek batarya boyutu, gerek performansı, gerekse tasarımı ile adından çokça bahsettirecek.

Samsung Galaxy S7 Renk Seçenekleri

Barselona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi 2016 (MWC 2016) kapsamında resmiyet kazanacak olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için Samsung bizlere başka neler sunacak, bekleyip göreceğiz.

Kaynak: PhoneArena, @evleaks

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu