Samsung

Samsung Galaxy S8′ e yeni zil sesi!

Tanıtımına çok az bir süre kalan Samsung Galaxy S8‘ e yeni zil sesi geliyor. Yaklaşık altı yıldır çıkarttığı tüm Galaxy serilerinde varsayılan zil sesi olarak “Over the Horizon” kullanan Güney Koreli teknoloji devi Samsung bildiğiniz gibi her sene değişikliğe gidiyordu.

2 gün sonra yani 29 Mart’ ta tanıtımı yapılacak olan Galaxy S8 için hazırlanan Youtube videosunda yeni “Over the Horizon” zil sesi için alanında 2 Grammy ödülü bulunan İngiliz sanatçı Jacob Collier ile çalışılmış. 

Over The Horizon 2017 adı verilen videoda Jacob Collier’ ın dans, jazz ve pop müziklerini kullandığını görüyoruz. Yayınlanan videoda İngiliz sanatçı tüm enstrümanları kendi çalıyormuş havasında hareketli bir video tekniği ile hazırlanmış. Gelen bilgilerde  Jacob Collier “Over the Horizon” zil sesi için hazırladığı çalışmada enstrümanların 16′ sını kendisi çalmış.

Samsung Galaxy S8' e yeni zil sesi!

Bu yılda piyasaya sürülecek bir çok Galaxy akıllı telefonlarda varsayılan zil olarak karşımıza çıkacak olan “Over the Horizon” zil sesi için aşağıdan videoyu izleyebilir ve neler düşündüğünüzü yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

İşte yeni “Over the Horizon” 2017 zil sesi ve İngiliz sanatçının performansı;

 

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu