Giyilebilir TeknolojiSamsung

Samsung Gear S3 Akıllı Saatin Tanıtılacağı Tarih Belirlendi!

Giyilebilir teknoloji denildiğinde hızlı hamlelerle ön plana çıkan şirketlerden bir tanesi de Samsung. Gear S3’ün tanıtımında da oldukça erken davranan Samsung IFA 2016 düzenlenmeden önce son akıllı saat modelini tanıtmayı hedefliyor.

S2’yi de Berlin’de düzenlenen IFA’da tanıtan Samsung firması biraz erken davranıyor olsa da yine aynı organizasyonu tercih etmiş. Samsung Gear S3 isimli akıllı saat modelinin tasarımsal anlamda kendini koruması ve S2’ye büyük benzerlikler taşıması beklenirken bu modeli özel kılacak olan unsur özel sürümleri olacak.

Ayrıca Gear S3’ün “Kaşif Sürümü” şeklinde tanımlanan yeni sürümünün de etkinlikte görücüye çıkması bekleniyor. Daha çok kapı dışı etkinliklerde ve arazi koşullarında kullanımı hedeflenen söz konusu ürün bünyesinde; suya karşı koruma, barometre ve GPS gibi alternatif özellikleri barındıracak.

Şimdilik Samsung tarafından üretilecek olan yeni akıllı saat modeli Gear S3’ün tasarımıyla ilgili herhangi bir görüntü basına sızmış değil. Ancak akıllı saat kullanıcıları Samsung’un şaşırtıcı bir hamle yapmasını bekliyor.

Nadir

Akıllı telefon konularına oldukça ilgili olan yazarımız, AndroideGeL Teknoloji Haber sitesi için yazıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu