Teknoloji

Smart Launcher Pro 3 İndirimde, Sadece 59 Kuruş!

Google Play Mağazası üzerinden ücretli uygulamaların indirimlerine devam ediliyor. Daha önce Nova Launcher uygulamasında indirime gitmiş ve ses getirmişti. Şimdi ise bir başka Launcher indirime girdi. Smart Launcher sadece 59 kuruş fiyat etiketiyle Google Play' de.

Launcher uygulamaları akıllı telefon yada tabletinizin arayüzünde değişiklikler yapmanıza ve kişiselleştirmenize olanak sağlıyor.

Smart Launcher Pro 3 uygulaması ile yüklü olan uygulamalarınızı aramak ve çalıştırmak oldukça kolay bir duruma geliyor. Ayrıca arayüz görünümünü istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. İndirimden önce 9 TL fiyat etiketiyle Play' de satışı yapılan Smart Launcher Pro 3 uygulaması an itibariyle sadece 59 kuruş. Ücretli uygulama kullanmak isteyenler ve daha önce Smart Launcher Pro 3 deneyimini satın alma şansına sahip olmayanlar için oldukça güzel bir indirim.

Smart Launcher Pro 3 İndir – Google Play

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu