AndroidMobil

Sonunda OnePlus One 27 Ekim 2014 Pazartesi günü ön satışa çıkıyor

Müjde!
Beklenen telefon OnePlus One 27 Ekim 2014 Pazartesi günü satışa çıkıyor. OnePlus One sahasında en çok dikkati çeken telefonlar arasında. Telefonu herhangi bir mağazaya gidip satın almak mümkün değil. OnePlus’ı kendi sitesinden alabilirsiniz, One’ı rahatça satın alamıyorduk. Onu ayrıcalıklı kılan şeylerden biride satın alabilmeniz için bir davet gerekiyor olması. Bu özel ön sipariş konumlandırması yani kullanıcılarını kendi belirliyor olması onu bu konuda da farklı kılıyor.

Oneplus one’ın “genel satışa” çıkması ile birlikte beklenen an gelmiş oldu. “Bu çalışmalar ön siparişi Ekim dolaylarında açabileceğimizi gösteriyor” diyen yetkililer 27 Ekim 2014 tarihinde satışa hazır konuma gelmiş olduklarını da belirtiyorlar. Sipariş sistemi açılıncaya kadar konu hakkında bazı yorumlar yapmak yüzeysel kalır. Firmanın yaptığı açıklamalar doğrultusunda, herhangi bir kullanıcının da OnePlus One sahibi olabileceğinin müjdesini vermek mümkün. 16GB beyaz ve 64GB kumtaşı siyah, fiyatları 299 $ ve 349 $ civarında olacak.

OnePlus ön sipariş veren kullanıcılarına kulaklıklar ve diğer aksesuarlarında ayrıca indirimler sunacak.

OnePlus One’ın resmi tanıtım videosunu izleyin!

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu