Mobil

Sony Xperia E4, Yüzünü Göstermeye Başladı!

Polonya’da yayın yapan büyük bir teknoloji blogunda yer alan haberde, Sony Xperia E4 hakkında bir takım bilgilerin sızdığı görüldü. Xperia E3’ün devamı niteliğinde olması beklenen E4, 2015 yılının Mart ayı başlarında tanıtılması ve Mart ayının sonlarına doğruda piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Sony Xperia e4, Yüzünü Göstermeye Başladı!
Sony Xperia e4, Yüzünü Göstermeye Başladı!
5 inç 960×540 piksel ekran kalitesinde olması beklenen cihaz, MediaTek MT6582 işlemci ile raflardaki yerini alacak. Aynı zamanda Sony’nin yeni akıllı telefonu Xperia E4’ün, Mali 400 GPU ve 1 GB RAM ile satışa sunulması beklenmekte. İşletim sistemi olarak ise, Android 4.4.4 KitKat kullanılacak. Cihazın ana temasında çift sim kart seçeneği bulunmuyor ancak satışa sunulacağı diğer bir modelde, çift sim kart özelliğinin kesinlikle olacağı tahmin ediliyor.
Sony Xperia e4, Yüzünü Göstermeye Başladı!
Sony Xperia e4, Yüzünü Göstermeye Başladı!
Xpreia E4 hakkında ortaya atılan tüm iddialar bundan ibaret. Şayet E3 ile kıyaslandığında, E4’ün daha büyük bir ekrana ve daha kaliteli ekran çözünürlüğüne sahip olup, aynı zamanda daha iyi performans göstereceği biliniyor.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu