AndroidMobil

Su Geçirmez Nexus 6

Entersan bir şekilde Google’ın Nexus 6 tanıtımının dışında kalan en heyecan verici ayrıntı ; Nexus 6′ nın suya dayanıklı olması. Nexus 6′ nın su geçirmez oluşu tüm teknoloji sevenler için harika bir hediye. Motorola’nın ABD sitesi ” suya dayanıklı ” ve ” Evet ” ama daha fazlası var demesi güzel fakat daha fazlası dediği kısım çok daha önemli değil.
Kim düşünebilirdi ki bir suya dayanıklı Nexus…?

Son yıllarda Nexus ucuz telefon kategorisi için bu tip özellikleri yapmıyordu. Nexus 6 649 Dolar fiyat etiketi ile water-resistance (su geçirmez) oluşu bu fiyat aralığında aslında oldukça güzel bir politika. IP ile ilgili değerlendirme Nexus 6 üzerinde henüz yok, Nexus 6 Google’nın tanıtım videoları bazı şüpheli telefon videolarının yanında oldukça gerçekci bir hikayeyi andırıyor.

Google açıkça farklı bir açı ile yeni Nexus yapmaya karar vermiş. Nexus 6 ve Nexus 9 telefonlarda aslında beklentilerimiz daha yüksek fiyat aralığı idi.
Ama daha büyük ve daha iyi ekran, gelişmiş kamera, water-resistance (su geçirmez) ve yüksek depolama kapasitesi ile düşük maliyetli Nexus ‘un bizim için bir rüya olmadığını fark ettik.
Sabırsızlıkla Nexus telefonları ülkemizde görmeyi bekliyoruz…

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu