Android

SwiftKey Materyal Design Tema Geldi

Geçtiğimiz günlerde Google Android 5.0 Lolilop güncellemesi hakkında tanıtımını yaptıktan sonra, Sdk bilgilerini Android geliştiriciler için paylaştı. Bunun üzerine Android için uygulama geliştiren bir çok firma uygulamalarını Android 5.0 Lolilop için geliştirmeye başladı. bunlardan bir tanesi de SwiftKey klavye uygulaması.

Bu yeni çıkan Materyal Design temaların hepsi SwiftKey klavye’ nin mağazasında mevcut, ancak beğenip beğenmeyeceğiniz yorumlara açık bir konu. Tamamen uymuyor ama — ilk olarak, her anahtar etrafındaki kenarlıkları satırları varsayılan Android 5.0 lolipop klavye olmadığı için keskin bir kontrast oldu- ama çok temiz, özenli ve çok göze hoş görünüyor.

Yani, neredeyse hiçbir değişiklik yok gibi. SwiftKey yukarıda bahsettiğimiz temaları SwiftKey tema bölümünden 2,99 TL karşılığında satın alıp, SwiftKey klavyenizde deneyebilirsiniz.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu