Sosyal Medya

Twitter 2015 Yılına Yeniliklerle Giriyor!

Dünyanın en yeni ve en popüler sosyal medya ağlarından biri olan Twitter, 2015 yılına yepyeni özellikler ile girmeye hazırlanıyor.

Özellikle video paylaşım alanlarında daha etkili olmayı planlayan Twitter, vine videoları tamamlama özelliğinde bir video hizmeti sunması, gelecek yenilikler arasında görülüyor. Twitter yetkilisi Kevin Weil yakın zaman önce yaptığı açıklamada ” Kısa süreli videoların ardından, uzun süreli videolarda paylaşırken, daha çok eğleneceğinizi düşünüyoruz” diyerek video alanında yapılacak değişiklikler hakkında ipucu vermiş oldu.

twitter

Kevin Weil her ne kadar video paylaşma ile ilgili bu açıklamayı yapmış olsa da, videolarda reklam olup olmayacağını, ya da tam olarak bir süre sınırlaması konulup konulmayacağını açıklamadı. Gün itibariyle dünya çapında 284 milyon kişinin hesabı bulunan Twitter, şuan büyük bir gelişme ve büyüme oranına sahip önemli sosyal medya ağlarında birisidir.

Video özelliğinin yanı sıra Twitter, kullanıcı online değilken gelen teweet’leri ise, ” Siz yokken” isimli bir özellikle sunmayı planlıyor. Henüz 2015 yılında kullanıcılarına sunacağı yeni hizmetleri detaylı olarak açıklamasa da, Twitter 2015 yılına daha farklı özellikleri sunarak girecek gibi.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu