Teknoloji

Twitter Reklamları Artık Uygulama ve Sitelerde

Twitter’ın resmi bloğunda yayınlanan habere göre, Twitter, reklamları sitelere ve üçüncü parti uygulamalara açma kararı aldı. Bu habere göre Protomed Tweets reklamlarını Twitter’ın iş ortaklarının web sitelerinde ve uygulamalarında görebileceğiz.

Twitter
Bu güncellemeyle birlikte, reklam veren firma ve markaların şimdikine göre daha büyük bir kitleye erişeceğini söyleyen yöneticiler, Syndicated ads verilen reklamlar içinse Yahoo Japonya ve Flipboard ile anlaşmanın içine girmişler. Daha önce bu konuda çeşitli girişimler yapan şirket, değişimi kanıtlamak adına Nissan örneği ile karşımıza çıktı. Şirketin promoted tweet reklamları gelen bilgilere göre şu şekilde görünecek: 
Şirketin reklam kampanyasına önem vermesinin en büyük nedeniyse yatırımcıların aklındaki kullanıcı sayısı problemini ortadan yok etme olarak gösteriliyor. Şirketin ilgi çeken reklamlara hız vereceği ve bu anlamda yapılan yatırımların iki kat artacağı da gelen bilgiler arasında bulunuyor.

 

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu