Teknoloji

Windows Phone 2014 En’ lerini Açıkladı

Mobil kullanıcıların tercihlerine göre mobil uygulamaların ve oyunların popülaritesi tespit ediliyor. Geçtiğimiz günlerde İOS ve Android arkada bırakmak üzere olduğumuz 2014 yılının en iyi uygulamalarını açıklamıştı. Windows Phone’ da sessizliğini bozdu ve yılın enleriyle ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Windows Phone 2014 Enlerini Açıkladı
Windows Phone, 2014 Yılının En İyi Oyun ve Uygulamalarını Açıkladı!
Windows Phone tarafından yayınlanan liste içerisinde Duolingo gibi eğitim uygulamaları yer alırken, seyahat kategorisinde de fotoğraf düzenleme aracı olarak kullanılan Uber ya da Afterlight gibi uygulamalar bulunuyor. Diğer mobil işletim sistemlerinin favori uygulamalarından bir tanesi olan Candy Crush Saga Windows Phone en’ leri listesinde de favori olmayı başardı. Bunun yanı sıra strateji sevenler için Throne Wars oyunu da listenin içerisinde.
Candy Crush Saga Windows Phone Oyunu...
Candy Crush Saga Windows Phone Oyunu…
2014 yılının enlerini açıklayan Google en iyi uygulamalar listesinde oyunlara yer vermemişti. Fakat Windows böyle bir ayrım yapmadı ve Windows Phone en iyi 2014 uygulamaları arasına oyunları da ekledi. Uygulamaların yanında oyunların da bulunması Windows Phone enleri listesini daha değerli kılıyor. Eğer Windows Phone kullanıcıları arasında yer alıyorsanız bugüne dek tanışmadığınız mükemmel uygulamalardan faydalanabilmek için yukarıda açıkladığımız enler listesine göz atın.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

3 Yorum

  1. Duolingo duymuştum baya beğenen vardı ama eski bir konu 2014 yılından kalma neyse güzel site teknoloji haberleri var ama ağırlık android gördüğüm kadarıyla…

  2. Valla uzun zamandan beri okuduğum en ilginç teknoloji haberi…
    Windows telefon yapıldığını ilk defa duyuyorum çok enteresan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu