Xiaomi

Xiaomi Black Shark Helo Global Pazara Çıkıyor

Dünyanın ilk 10GB RAM desteği sağlayan akıllı telefonu Xiaomi Black Shark Helo geçen ay duyurulmuştu. Oyun canavarı olarak da adlandırılabilecek Xiaomi Black Shark Helo global pazara çıkıyor.

Şimdilik Çin pazarında müşterisini bekleyen Black Shark Helo, global pazarda da müşterisini beklemeye başlayacak. Xiaomi 9 Kasım tarihi itibarıyla bu modelini global pazara sunacak ve yılın son çeyreğinde satış rakamlarının iki kat yükselmesini bekleyecek.

Snapdragon 845 işlemcisinden güç alan Black Shark Helo, 10, 8 ve 6 GB RAM ile desteklenecek. 6,01 inç boyutlarında AMOLED ekranıyla 2160x1080p çözünürlük sunan telefon, arka tarafında 20MP, ön tarafında ise 20 ve 12MP olmak üzere çift kamera ile gelecek. Akıllı telefon ayrıca 256 ve 128 GB depolama alanı sunuyor.

Çift soğutma sistemi olan telefonun arka tarafındaki logosunun üzerinde ve yan taraflarında LED ışıklandırma bulunuyor. Oyun canavarı olarak da adlandırılabilecek Xiaomi’nin yeni telefonunun 6 GB RAM, 128 GB depolama sunan modelinin $460; 8 GB RAM, 128 GB depolama sunan modelinin $504, 10 GB RAM ve 256 GB depolama sunan modelinin ise 600 dolar fiyat etiketiyle global pazarda yerini alması bekleniyor.

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu