Mobil

ZTE Nubia 11 Görüntüleri Sızdırıldı

ZTE şuan için Çin’in en büyük akıllı telefon üreticileri arasında yer alıyor. Şirket yeni amiral gemisi Nubia Z11’i tanıtmaya hazırlanırken beklenmedik bir gelişme yaşandı ve telefonun gerçek görüntüleri tanıtım tarihine 1 hafta kala internet platformuna sızdırıldı. Bu cihaza ait olduğu iddia edilen bazı görüntüler ve çizimler daha öncede internette yayınlanmıştı ancak cihazın gerçek görüntüsü ilk kez sızdırılmış oldu. Böylece cihazın nasıl bir görünüme sahip olduğu ve tasarım özellikleri netleşmiş oldu.

ZTE Nubia 11 Teknik Özellikleri

Son sızan bilgilerden elde edilen verilere göre telefonun boyutu 5.5 inç kadar. Ayrıca 2.5D camla kaplanmış, Full HD çözünürlüğe sahip ekranı var. Tüm bunların yanı sıra cihazda 2.5D cam özelliği bulunuyor olması ve bu özelliği çok ince çerçevelerin desteklemesi cihazın çerçevesini neredeyse yok sayıyor. Ayrıca akıllı telefon piyasasında en güçlü işlemcilerden biri olarak tanımlanan Snapdragon 820’de bu cihazın donanımları arasında bulunmakta. Ekstra olarak 64GB yerel depolama alanı, 4GB RAM, 8MP ön kamera, 16MP arka kamera gibi özelliklere sahip. İlave olarak bu özellikleri güçlü bir batarya destekleyecek. Geçerli bir ön kameraya sahip olan bu cihaz kullanıcılarına kaliteli selfie deneyimleri sunacak.

ZTE Nubia 11 Görüntüleri Sızdırıldı

ZTE Nubia 11 Tasarım

Tasarımsal anlamda çok şık bir görüntü ortaya koymayı başaran ZTE Nubia 11 akıllı telefon modelinin sistemsel özellikleri de oldukça ileri düzeyde. Ayrıca telefonun reklam yüzü olarak tüm dünyanın yakından tanıdığı bir isim olan Cristiano Ronaldo tercih edilecek. Bir diğer yandan da yine Çin merkezli çalışan Huawei firması reklam yüzü olarak Messi’yi tercih etmişti. Bu durum her iki şirket arasında var olan rekabeti simgeliyor gibi görülüyor. Bakalım hangisi kazanacak, Messi mi Ronaldo mu?

ZTE Nubia 11 Görüntüleri Sızdırıldı

ZTE Nubia 11 Fiyatı

ZTE Nubia 11 akıllı telefon modeli üretici şirket tarafından resmi olarak 28 Haziran 2016 tarihinde tanıtılacak. Şimdilik ZTE Nubia 11 fiyatı netlik kazanmış değil. Ancak ZTE’nin gütmekte olduğu ürün satış fiyat politikası göz önünde bulundurulacak olursa cihazın uygun fiyat aralıklarıyla satış listelerinde yerini alacağı düşünülüyor.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu