AndroTablet

Galaxy Tab S3 Tabletler Sızdırıldı mı?

Samsung Galaxy Tab S3 tabletlerin bazına sızdığına yönelik iddialar ortalığı karıştırdı! Görüntüleri basında yer alan yeni Samsung tablet modelleri hangi özelliklere sahip? Galaxy Tab S3 ile ilgili mevcut bulunan tüm detaylar burada…

Galaxy Tab S serisi çok yakın zamanda yeni bir üyeye daha sahip olacak gibi gözüküyor. Teknoloji alanında yaptığı önemli paylaşımlarla dikkat çeken Evan Blass (@evleaks) Tab S3 tablet modeline ilişkin yeni görüntüleri internette yayınladı.

Kısa süre sonra piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Tab S3 tablet modelleri 9.7 ve 8 inç olmak üzere 2 farklı modelde mobil kullanıcıların karşısına çıkacak. Yeni modeli yayınlanan görsellerden yola çıkarak Galaxy Tab S2 ile karşılaştıracak olursak tasarımın hemen hemen aynı olduğunu görüyoruz.

Galaxy Tab S3 Özellikleri Neler?

Galaxy Tab S3 işlemci modeli; Qualcomm’un üretmiş olduğu 8 çekirdekli Snapdragon 652 olacak.

Yerel depolama alanının ise 32GB kadar olması bekleniyor. Ayrıca cihazı 3GB RAM destekleyecek.

Bu cihazda olması beklenen bir diğer özellikse 2048×1536 piksel ekran çözünürlüğü.

Tab S3’de kullanılacak işletim sistemi de “Android 6.0 Marshmallow” olarak planlanmış. Yukarıda cihazın 2 farklı modelde piyasaya sürüleceğinden bahsetmiştik. 9.7 inç olan 5.870 mAh bataryayla gelirken 8 inç olan 4.000 mAh batarya ile gelecek.

Galaxy Tab S3 tablet modelinde dikkate değer diğer özelliklerse cihazın ön tarafında yer alan 2MP kamerası ve arka taraftaki 8MP kamerası dikkat çekiyor. Cihazın üst düzey tablet deneyimi yaşamak isteyen mobil kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başaracağını düşünüyoruz.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir Yorum

  1. Galaxy Tab serisi biraz daha yenilenmiş duruyor. Özellikleri fena değil ama Samsung daha iyilerini yapabilir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu