Hakkımızda

AndroideGeL Logo

AndroideGeL, 25 Ekim 2014 tarihinde hayata geçirilmiş güncel bir teknoloji haber portalı projesidir. Bu siteyi kurma amacımız Türkiye’de ve Dünya’da meydana gelen teknolojik olayları dünya ile aynı anda, özgün ve anlaşılır bir dille takipçilerimize aktarmaktır.

AndroideGeL içeriklerinin tamamını özgün tutar. Faaliyetlerini site yönetimi ile birlikte amatör içerik sağlayıcılar, yazar ve editörler ile birlikte home ofis olarak sürdürmektedir.

Android kategorisinde, Android işletim sistemine ait güncel tüm gelişmeleri paylaşıyoruz.

Mobil kategorisinde, Dünyanın önde gelen teknoloji devlerinin ürettiği akıllı telefonlara yer vermiş durumdayız. Marka olarak kendini kanıtlamış Samsung, LG, HTC, Nokia, Huawei, Xiaomi, Lenovo, Oppo gibi teknoloji devlerinin ürettiği en son ürünler, özellikleri, fiyatları, piyasaya çıkış tarihleri ve karşılaştırmalı tablolara yer verilmektedir.

AndroTablet kategorisinde, yine dünya markalarının ürettiği tabletler hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Sosyal Medya kategorisinde, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlarla ilgili önemli tüm gelişmeleri paylaşır, dünya ile aynı anda sizleri haberdar ederiz.

Teknoloji kategorisinde, akıllı telefon ve tabletler dışında kalan son teknoloji ürünleri hakkında bilgi verilmektedir. Akıllı saatler ve Sanal gerçeklik ürünleri gibi son teknoloji ürünler hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca bu bölümde yazılım firmalarının yaptığı önemli bilgilendirmelere de yer verilmektedir.

Duvar Kağıtları kategorisinde, kullanmış olduğunuz android cihazlarınız için düzenli aralıklarla birbirinden ilginç ve güzel duvar kağıtları paylaşımları yapmaktayız.

Andro Video kategorisinde, dünya genelinde paylaşılan önemli video haberleri yer almaktadır.

Misyonumuz, gündemde olan haberleri ve gelişen teknoloji ile ilgili doğru ve tarafsız bilgiyi içeren bir haber paylaşım sitesi olarak okuyucularımıza hızlı ve akıcı bir dille bilgi aktarmaktır.

Her türlü öneri, istek, şikayet gibi bildirimler için info@androidegel.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

AndroideGeL Ekibi

Başa dön tuşu