Nasıl Yapılır?

YouTube Açılmıyor Hatası Nasıl Düzeltilir?

Telefondan Youtube'a giremiyorum -2020- çözümü nasıl yapılır?

YouTube açılmıyor hatası, Android kullanıcılarının karşılaşmakta olduğu en can sıkıcı problemlerden bir tanesidir. Peki; YouTube açılmıyor yada video yüklenmiyor hatası nasıl düzeltilir, hatanın çözümü nedir ve YouTube açılmama sorununu düzeltmek için hangi yolları izlemek gerekiyor. İşte detaylar…

YouTube açılmıyor hatası Android kullanıcılarının canını sıkmaya devam ediyor. Telefona zarar vermemek için ayarlarını fazla karıştırmak istemeyenlerse bu can sıkıcı sorunla yaşamaya devam ediyorlar.

Şimdi YouTube açılmıyor hatasını düzeltmek için yapılması gerekenlere detaylı olarak değinelim. Telefondan youtube’a giremiyorum bu sorunu nasıl halledebilirim diyorsanız mutlaka yazımızı okumaya devam edin.

YouTube açılmıyor hatasıyla karşılaşmanızın en muhtemel nedeni uygulama güncellenirken yaşanan bir donmadır. Dolayısıyla siz neden bozulduğunu fark etmezsiniz ve bu nedenle çözüme gitmekte güçlük yaşayabilirsiniz.

YouTube açılmıyor hatasının çözümü için ilk olarak ayarlar > uygulamalar > youtube uygulaması yolunu takip ederek, uygulamanın verilerini silin. Verileri sildikten sonra, uygulamanın açılıp açılmadığını kontrol edin.

YouTube açılmıyor 2018
YouTube açılmıyor 2018

Yukarıdaki adımda YouTube hala açılmadıysa, uygulamanın güncel sürümünü telefonunuzdan kaldırın ve cihazı kapatıp tekrar açtıktan sonra güncellemeyi bir daha yükleyin. Youtube neden açılmıyor sorunuza cevap aramaya devam ediyoruz.

Hala YouTube açılmıyor hatası almaya devam ediyorsanız Google hesapları genelinde bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu bakımdan Google hesaplarını silip, en baştan hesaplarınıza giriş yapmanız bu problemin ortadan kalkması adına olası bir çözüm yoludur.

YouTube açılıyor fakat diğer internet sitelerine girebilmenize rağmen YouTube videoları yüklenmiyor mu? O halde bağlantıyla ilgili bir probleminiz var ve VPN kontrolü yapmanız gerekiyor.

YouTube açıldıktan sonra, YouTube videoları açılmıyor hatasıyla karşılaştıysanız telefonunuzda VPN yüklü olup olmadığını kontrol ediniz.

Bazı VPN uygulamaları spam ve kurallara aykırı diğer kullanım yöntemleri nedeniyle YouTube’dan ban yediğinden ilgili VPN’lerle internete giren cihazlar YouTube videolarına erişim engeliyle karşılaşıyorlar. Bu bakımdan uygulama açılıyor fakat telefonda YouTube videoları oynatılamıyorsa VPN’yi kontrol etmeniz gerekiyor.

Aşağidaki yazılarımızdan Android VPN konularını da inceleyebilirsiniz.

En İyi Ücretli 5 VPN Uygulaması

En İyi Ücretsiz 5 VPN Uygulaması

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

6 Yorum

  1. İnanılmaz şekilde bazen beni çıldırıyor acaba benim evdeki wifi mi yapıyor diyorum siteleri çat diye açan telefon birden youtube açılmıyor hatası ile karşılaşıyorum youtubedan video izlemek bana bazen işkence geliyor. yazınızı okudum boş anımda mutlaka deneyeceğim sonuçları yaazarım arkadaşlar

  2. Youtube’da ama şuan açılmıyor mal mal bekliyorum cidden bazen delirtiyor insanı heleki 3g var wifi yoksa yok arkadaş youtube açılmıyor!!!

  3. Peki bu yukarıda yazdıklarınızı yazdık yine youtubedan video izleme sorunum devam ederse başka yolu var mı admin?
    Daha uygulamadım 🙁

  4. Youtube sildim tekrar yükledim ama yine takılıyor bazen videolar açılmıyor bile. Bağlantım wifi diğer sitelere vs girebiliyorum. Yazanları da uyguladım başka çözümü var mı arkadaşlar bilen yazsın valla zulüm oldu youtube dan video izlemek bana.

  5. Son zamanlarda baya duyduğumuz bir şeydi youtube açılmıyor ahanda bugün başıma geldi bende de wifi vs bağlantım var ammma velakin yotube da açamıyorum video, yukarı yapılanlar işe yarıyor arkadaşlar denedim oldu, deneyin mutlkaa temizleyin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu