Facebook, Youtube ve Twitter’a erişim sorunu

Dün akşamdan itibaren Youtube, Twitter ve Facebook hesaplarına erişim sıkıntısı var. Sabah saatlerinde Facebook'a erişim sağlandı ancak diğer siteler için sıkıntı halen devam ediyor.

Facebook, Youtube ve Twitter’a erişim sorunu

Paylaş

Ülkemiz genelinde sosyal medya hesaplarına erişim sıkıntıları görülüyor. Gerek iş hayatımızda yada özel hayatımızda kullandığımız Facebook, Twitter ve video kanalı Youtube hesaplarına yaşanan erişim sıkıntısı devam ediyor. Bu erişim sıkıntısının nereden kaynaklandığı henüz açıklanmadı. Sosyal medya hesaplarına erişim dün gece saat 22:30′ dan itibaren baş gösterdi. Yaşanılan bu kısıtlama ile ilgili resmi makamlarımızdan şu ana kadar bir açıklama gelmedi.

FACEBOOK AÇILDI FAKAT YOUTUBE VE TWITTER  HALEN KAPALI

Bu arada Facebook ile ilgili sıkıntının sabah saatlerinde çözüldüğünü ve erişimin yeniden sağlanabildiği görülüyor. Şu saatler içinde de Facebook ile ilgili herhangi bir erişim sıkıntı görülmüyor. Ancak an itibari ile Twitter ve Youtube hesaplarına erişim sağlanamıyor.

Herkes “Facebook neden açılmıyor? Facebook’a ne oldu? Facebook erişim yasağı mı var? Youtube’a girilemiyor. Youtube neden açılmıyor? Twitter’a erişim yasağı mı var?” gibi soruları soruyor.

 

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir