Galaxy Note 6 Kamerası

Android Greeks’in iddiasına göre Note 6’nın 12MP çözünürlüğünde arka kamerası olacak ve arka kamera kızılötesi sensörle desteklenecek.

Galaxy Note 6 Kamerası

Paylaş

Samsung, kamera konusundaki iddiasını Note 6 ile devam ettirmek istiyor. Galaxy Note 6’nın kamerası hakkındaki bilgiler ortaya çıktı.

Samsung’un yaz aylarında tanıtmasını beklediğimiz cihazı Galaxy Note 6 için önemli gelişmeler yaşanıyor ve bilgiler dolaşıyor. Bunlardan birisi de telefonda yer alacak kameranın özelliklerine dair detayların ortaya çıkması.

Galaxy Note 6 Kamerası

Bir Samsung mühendisiyle iletişime geçen Android Geeks, Note 6’nın kamera yetenekleri Galaxy S7 ve S7 Edge ile benzer özelliklerde olacağını söyledi. Bilgileri sızdıran mühendisin ismini paylaşmayan site, kameralar arasında Kızılötesi sensörü gibi bir fark olacağını da ekledi.

Kızılötesi (IR) Sensör

Android Greeks’in iddiasına göre Note 6’nın 12MP çözünürlüğünde arka kamerası olacak ve arka kamera kızılötesi sensörle desteklenecek. Bahsi geçen sensörün özelliklerine dair detaylar şu an için bilinmese de, kameranın karanlıkta çekim yapma ve odaklanma performansını arttırması bekleniyor.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Uğur

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.
Uğur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir